default-logo

 

 

АРХІТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ

Архітектурна студія займається створенням дизайну інтер'єрів і архітектурним проектуванням приватних будинків, палаців, особняків і заміських котеджів. Наша команда складається з кращих дизайнерів і кращих архітекторів, мають великий творчий потенціал і багаторічний досвід роботи в сфері дизайну та архітектури. Досвід, накопичений в даній сфері, дозволяє втілювати в життя найсміливіші і неординарні проекти, створювати розкішні інтер'єри, уникаючи штампів і кліше.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОНСТРУКЦІЇ БУДИНКІВ І ІНТЕР'ЄРІВ

Для успішної реалізації проекту в першу чергу необхідно досягти взаєморозуміння між дизайнерами, архітекторами та замовником. Індивідуальний підхід до проектування є нашим пріоритетним завданням. Знаючи про смаки замовника, його перевагах і положенні в суспільстві, ми можемо пропонувати найбільш підходящі дизайни інтер'єрів. За часів, коли одноманітність переважає як в одязі, так і в дизайні інтер'єрів, ми пропонуємо створення унікальних і ексклюзивних рішень для ваших приватних будинків, особняків і елітних квартир

ЕКСКЛЮЗИВНІ ІНТЕР'ЄРИ ПІД КЛЮЧ

Спеціалізуючись на проектуванні інтер'єру «під ключ», наша студія бере на себе виконання всіх завдань і рішень, необхідних для економії часу клієнта. Ідея даного проекту виправдовує себе повною мірою, тому як допомагає уникати можливих накладок і помилок, пов'язаних з погодженням будівельного і оздоблювального процесів в різних компаніях. В особі нашої архітектурної студії ви знайдете друга і помічника, якому можна довірити створення кращих інтер'єрів для вашого заміського будинку або садиби. При розробці дизайн проекту наша команда ставить перед собою мету створення естетично привабливого і затишного приміщення, в якому господар відчував би себе найбільш комфортно.

АРХІТЕКТУРНИЙ АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

На всіх етапах будівельних і ремонтних робіт з боку координатора проекту необхідний постійний контроль. Оскільки рівень відповідальності перед нашими клієнтами дуже високий, фахівці нашої архітектурної студії здійснюють контроль за відповідністю проведених будівельних робіт затвердженим дизайн-проекту, стежать за дотриманням планувальних рішень, здійснюють підбір декоративних та оздоблювальних матеріалів, проводять консультації з замовником, ведуть журнал авторського нагляду. Для нас важливо, щоб архітектура і дизайн проекту, відображена на папері і відтворена в 3D і кресленнях, втілилася в реальний інтер'єр вашого будинку. Завдяки згуртованій команді нашого бюро реалізація проекту буде забезпечена на всі сто відсотків.