default-logo

 

 

Даний вид робіт включає в себе комплексне обслуговування будівельних об’єктів на всіх етапах, починаючи розробкою проекту і узгодженням проектної документації і закінчуючи підведенням інженерних комунікацій до будівлі. Загально-будівельні роботи, або будівництво «під ключ», набуло великої популярності, оскільки комплексний підхід до вирішення більшості монтажних завдань обходиться замовникові набагато вигідніше, ніж пошук окремих виконавців на різні роботи, при цьому загально-будівельні роботи проводяться в більш короткі терміни.

Загально-будівельні роботи — це максимально широкий спектр багатопрофільних робіт, що складаються з проектування, підготовки і зведення об’єкта, його обробки, облаштування та подальшого обслуговування. Загально-будівельні роботи підрозділяються на кілька основних видів залежно від використовуваних матеріалів, технологічних особливостей і обслуговуваних елементів конструкції.

Що входить в загально-будівельні роботи? Під цим поняттям на сучасному будівельному ринку прийнято розглядати наступні роботи:

  • геодезичні;
  • інженерно-проектувальні;
  • підготовчі;
  • земляні, або роботи нульового циклу.

На ділі геодезичні та інженерно-проектувальні роботи нерозривно пов’язані між собою, оскільки без виконавчої геодезичної зйомки неможлива розробка будівельного плану, при цьому проходження проектної документації неможливо без геодезичного контролю точності геометричних характеристик будівельного об’єкта. У свою чергу так звані роботи «нульового циклу» і підготовчі роботи не менше тісно пов’язані: риття котлованів, будівництво фундаменту і ущільнення грунтів неможливо зробити без попереднього розчищення будівельного майданчика, вивезення сміття, демонтажу старих будівель або підведення тимчасових інженерних мереж і доріг.

Таким чином, будівництво будь-якої будівлі чи споруди вимагає комплексного підходу, ось чому прийнято називати багатопрофільне обслуговування об’єктів  загально-будівельними роботами. Крім перерахованих вище, до числа робіт повного циклу відносять безпосередній монтаж будівель і його фінальну обробку.