default-logo

 

 

Компанія MARMITECH пропонує комплексний підхід: ми проектуємо – ми будуємо, ставимо перед собою завдання і знаходимо для них оптимальне рішення, проводимо загальнобудівельні, ландшафтні та оздоблювальні роботи, влаштовуємо і налагоджуємо інженерне обладнання та системи саме так, як це було передбачено проектною документацією. Даний вид співробітництва звільняє клієнта від необхідності вирішувати кожну проблему самостійно, при цьому гарантує дотримання всіх його побажань, відсутність розбіжностей і непорозумінь на будівельному майданчику. Реалізуючи власні ідеї, наші співробітники отримують унікальний професійний досвід, яким готові ділитися, тому ми також здійснюємо незалежне інспектування, консультування та аналіз будь-яких труднощів на будівельних майданчиках.

Громадські будівлі.

Проектування громадських будівель, торгових центрів, складних архітектурних ансамблів і храмових комплексів є сферою найскладніших, відповідальних і цікавих завдань в архітектурі. Для здійснення такого роду проектів необхідний колектив професіоналів найвищого рівня, які здатні вирішувати великі і багатоетапні художні та технологічні завдання. Фахівцям належить гармонійно вписати нову споруду в композицію існуючої забудови міста, продумуючи його форму та  образ, детально пропрацювати планувальні рішення з дотриманням всіх норм і правил для безпечної експлуатації будівлі.

Саме тут, в будівництві масштабних споруд, архітектура дійсно проявляє себе як «макромистецтво»: функціональність будівлі, естетичне рішення, а також міцність і надійність всієї конструкції буде оцінюватись не тільки тут і тепер, а й цінителями з майбутнього, новими жителями міста.

Заміські будівлі.

Широка душа не терпить замкнутих просторів. Ті, кому «затісне» метушливе життя в мегаполісах і кого занадто обмежують масштаби міської квартири, часто мріють про чисте повітря, про широкі горизонти і тишу — рідкісний і цінний подарунок для сучасної людини. Вони мріють про будинок, який можна назвати своїм, і про життя на природі.

І настає час, коли ця мрія вже більше не може чекати. Вона набуває конкретних обрисів і форм, кольору і об’єму, стає тривимірною і з кожною новою деталлю все більш реальною. І це – найкращий момент для того, щоб розпочати діяти для її втілення.

Дизайн інтерєру.

Справжнім будинком, затишним і комфортним для життя людей, будівля стає після створення інтер’єру, який гарно і зручно організує простір. Такий інтер’єр має характер, настрій і шарм, і при цьому кожне приміщення виконує своє функціональне призначення. Внутрішнє оздоблення кімнат, їх рішення за кольорами, матеріалами і технологіями, а також вибір і розташування меблів і предметів інтер’єру створює необхідний побутовий комфорт і єдність стилю. Ваш будинок — ваш стиль.

Співпраця з дизайнером дозволяє побачити свої ідеї в професійному втіленні і отримати докладний алгоритм дій для майбутніх робіт.

Малі архітектурні форми.

Малі архітектурні форми — це великі можливості для завершення архітектурного ансамблю, який був задуманий проектувальниками. В області ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва — це основні інструменти професіоналів.

Ділянка заміського будинку зі зведенням витонченої огорожі, затишної альтанки, незвичайного фонтану, гарних лав та ландшафтних ліхтарів стає єдиним, гармонійно сформованим в стильовій єдності простором. У містах малі архітектурні форми — це дитячі майданчики, білборди, торговельні павільйони та кіоски, — свідки щоденної метушні нашого життя і її сценічні декорації.

Закінченість художньої ідеї — це гарантія її ефектності, і такі «дрібниці», як малі архітектурні форми, дозволяють досягти цієї мети.

Ландшафтна архітектура.

У проектуванні будь-якого будинку архітектор прагне того, щоб в майбутньому будівля виглядала гармонійно в навколишньому ландшафті. Але є й особливий вид просторового мистецтва, ландшафтна архітектура, який створює для будинку найбільш вигідний фон, як правильна огранка в руках ювеліра перетворює в готову прикрасу дорогоцінний камінь.

Професійне рішення благоустрою заміського будинку дозволить сформувати простір вашої ділянки завдяки функціональному зонуванню, правильному вибору місця для майбутніх будівель, озеленення території, розміщення малих архітектурних форм та створенню штучних водойм.

Замовник же набуває  чудові краєвиди з вікон свого будинку, зручно організований для нього простір і захоплення гостей та сусідів.

Талант і неординарна працьовитість складають базу для досягнення успіху  у  сфері архітектурного проектування. Майстер своєї справи постійно перебуває в роботі, вдосконалюючись з кожним новим завданням, з кожним новим проектом. І це не просто вибір, — ми не можемо не бути трудоголіками, безперервний потік роботи — єдина можлива форма існування для нас. Але і крім щоденної роботи, професійне середовище архітекторів — простір необмежених можливостей для розвитку і вдосконалення. Конкурсні завдання, творчі концептуальні розробки, статті та публікації допомагають проявляти себе на максимумі своїх можливостей, де найцікавіші ідеї, не обмежені жорсткими рамками конкретного об’єкту, можуть бути представлені світові. Міжнародні конкурси, до того ж, сприяють взаємному збагаченню і обміну досвідом між архітекторами з різних країн і художніх культур.

Архітектурне проектування – це відповідальний і важливий процес, в якому бажана надійна підтримка професіоналів, і ми готові запропонувати свій досвід, творчий потенціал і відповідальність для довготривалого і плідного співробітництва.